Veľkoobchod a maloobchod s pneumatikami. Pneuservis, autoservis, geometria. Ručná autoumyváreň. Skladovanie pneumatík. Oprava hlinikových diskov.

www.AlkaTrackt.sk
www.VyberSiPneu.sk

Mimosezónne uskladnenie pneumatík

1 2 3

Prečo je dôležité mimosezónne uskladnenie?

Neoddeliteľnou a základnou súčasťou vozidla je pneumatika, ktorá zaisťuje bezpečnosť jazdy. Tým, že ide o jediný prvok, spájajúci vozidlo s povrchom cesty, musí byť pneumatika v 100% stave a plniť si svoje potrebné funkcie, preto je dôležité pravidelne prevádzať ich kontrolu, údržbu a kvalitne ich uskladňovať.

Prečo práve uskladnenie mimo vášho domu?

Naša spoločnosť vás odbremení od starostí, ako je uskladnenie vašich pneumatík vo Vašej garáži, či inom priestore doma, ktorý Vám uberajú z miesta. Slnečné žiarenie, vlhko, vysoké teploty, alebo pôsobenie chemikálií pneumatikám neprospieva. Treba si zvážiť, či sú konkrétne Vaše priestory vhodné pre úschovu pneumatík k ďalšej sezóne.

Ako skladujeme Vaše pneumatiky

My uskladňujeme pneumatiky v podmienkach špeciálne určených a prispôsobených pre skladovanie (suchá, chladná a tmavá miestnosť) vrátane ošetrenia pred uložením. Táto služba si nachádza stále väčšiu obľubu medzi zákazníkmi a využíva ju stále viac našich klientov.

Koľko stojí uskladnenie pneumatík mimo sezónu?

Popis Cena
Mimosezónne uskladnenie pneumatík 18,00 €

Neviete si poradiť?

V prípade akýchkoľvek nejasností alebo pochybností, neváhajte nás kontaktovať radi vám poradíme, veď napokon naša služba mimosezónne uskladnenie pneumatík je založená na našej starosti o Vaše pneumatiky!

VŠETKY CENY SÚ VRÁTANE DPH
Akcia

Otváracie hodiny

Pezinok

Pondelok08:00 - 17:00
Utorok08:00 - 17:00
Streda08:00 - 17:00
Štvrtok08:00 - 17:00
Piatok08:00 - 17:00
Sobota08:00 - 13:00
Nedeľa-
banner
Copyright © 2023. ALKA TRACKT, s.r.o.. Všetky práva vyhradené.