Veľkoobchod a maloobchod s pneumatikami. Pneuservis, autoservis, geometria. Ručná autoumyváreň. Skladovanie pneumatík. Oprava hlinikových diskov.

www.AlkaTrackt.sk
www.VyberSiPneu.sk

Ručná autoumyváreň

1 2 3

Tým, že budete dbať o pravidelnú údržbu svojho vozidla, o jeho dôkladné umývanie, čistenie a vysávanie sa Vám vyplatí. Pri prípadnom neskoršom predaji, auto po pravidelnom udržiavaní pôsobí oproti ostatným viac zachovalo, novšie a atraktívnejšie. Kupujúci sú ochotní zaplatiť viac, než za auto rovnakého typu a roku ale bez lesklého laku, lesklých nárazníkov, zachovalej palubnej dosky a čistých sedačiek.

V oblasti kompletného čistenia motorových vozidiel využívame profesionálnu čistiacu techniku a kvalitnú radu prípravkov značky. Ponúkame čistenie interiérov a exteriérov osobných vozidiel.

Postup čistenia

Exteriér vozidla opláchneme vysokotlakovým čističom. Celé auto umyjeme autošampónom, opláchneme a dosucha vytrieme. Následne odstránime hrubé nečistoty a nánosy na podbehoch a nedostupných miestach. Odstránime prilepený hmyz, umyjeme rámy-pánty dverí , umyjeme a naleštíme disky kolies.

Povysávame koberčeky vo vnútri vozidla, sedačky, podlahu a kufor výkonným vysávačom. Vyčistíme palubnú dosku, vysypeme a očistíme popolníky v prístrojovej doske ako aj vo dverách. Po tejto procedúre, je auto pripravené na tepovanie. Tepovacím prístrojom čistíme strop, čalúnenie dverí, sedadlá, podlahu, batožinový priestor a koberčeky. Po vytepovaní naimpregnujeme interiérové a exteriérové plasty, čím im vrátime pôvodnú farbu a zároveň ich ochránime pred slnečnými lúčmi.

Po komplexnom vyčistení auta a jeho následného vysušenia sa začíname venovať laku a to špeciálnym tuhým voskom na vyleštenie karosérie, čím dosiahneme vysoký lesk. Týmto úkonom chránime vozidlo pred slnečným žiarením a kyslými dažďami. Taktiež leštením odstránime jemné škrabance, nánosy asfaltu a iných zarytých nečistôt. Po vyleštení auto opäť opláchneme a vytrieme do sucha. Dôkladne zvonku i vnútra očistíme a vyleštíme všetky okná a na záver ručne naleštíme vnútorné i vonkajšie chrómové časti vozidla. Špeciálnym prípravkom ošetríme pneumatiky a rohože, ktorým tak vrátime pôvodnú farbu a lesk.

Cenník ručného čistenia vozidiel

VŠETKY CENY SÚ VRÁTANE DPH
Akcia

Otváracie hodiny

Pezinok

Pondelok08:00 - 17:00
Utorok08:00 - 17:00
Streda08:00 - 17:00
Štvrtok08:00 - 17:00
Piatok08:00 - 17:00
Sobota08:00 - 13:00
Nedeľa-
banner
Copyright © 2023. ALKA TRACKT, s.r.o.. Všetky práva vyhradené.