Veľkoobchod a maloobchod s pneumatikami. Pneuservis, autoservis, geometria. Ručná autoumyváreň. Skladovanie pneumatík. Oprava hlinikových diskov.

www.AlkaTrackt.sk
www.VyberSiPneu.sk

Pneuservis

1 2 3

Prečo náš pneuservis?

V čase, keď na cestách jazdia vozidlá s oveľa vyššími konštrukčnými rýchlosťami, keď pribúdajú kilometre rýchlostných ciest a diaľnic, keď sa na cestách zvyšuje počet vozidiel a s tým aj počet vodičov s rôznymi skúsenosťami – práve z týchto dôvodov vystupuje do popredia kvalita a odbornosť servisu pneumatík. Potrebné sú nielen informácie o rozmeroch a dezénoch pneumatík, ale aj o informácie o nosnosti pneumatík, kategórii rýchlosti, prípadne aj o iné dôležité informácie súvisiace s konkrétnym vozidlom a jeho používaní v cestnej premávke.

Naši servisní mechanici ako aj personál predajne sa pravidelne vzdelávajú a rozširujú si vedomosti v oblasti prezentácie ponuky sortimentu, služieb ako i technických informácií a sú dokonale odborne pripravení podať pomocnú ruku zákazníkovi. Vieme zákazníkovi nielen ponúknuť tú správnu pneumatiku pre jeho vozidlo ale súčasne, čo je veľmi dôležité - poskytnúť odborný pneuservis.

Koľko stojí kompletné prezutie motorového vozidla?

Ako?

Pneuservisné služby sú poskytované na najmodernejších strojoch, ktoré sú pravidelne kalibrované. Naši mechanici používajú najmodernejšie strojné vybavenie, overené momentové kľúče a tlakomery s dôrazom na maximálnu bezpečnosť.

Samozrejme, že neustále zavádzame do našej praxe najmodernejšie technológie a postupy. Naše dlhoročné skúsenosti, dodržovanie štandardných pracovných postupov sú dostatočnou zárukou toho, že sa na naše služby môžete spoľahnúť.

Prechod na sezónu!

Náš pneuservis Vám vychádza v ústrety v čase keď Vaše vozidlo prechádza z letnej sezóny na zimnú a naopak. V tom čase je mimo našich bežných služieb pneuservisu, možnosť objednania sa na výmenu pneumatík a ostatných služieb spojených s ňou. Náš čas venovaný zákazníkom mimo otváracích hodín nám pridá úsmev na tvári, pretože vieme, že s rastúcim dopitom zákazníkov po našich službách rastie i dôvera.

Snažíme sa, aby každý zákazník poznal výhody návštev pneuservisu ALKA TRACKT a využil našu širokú ponuku služieb.

Poznajte ju aj Vy!

V kvalite a odbornosti je naša konkurencia za nami!

VŠETKY CENY SÚ VRÁTANE DPH
Akcia

Otváracie hodiny

Pezinok

Pondelok08:00 - 17:00
Utorok08:00 - 17:00
Streda08:00 - 17:00
Štvrtok08:00 - 17:00
Piatok08:00 - 17:00
Sobota08:00 - 13:00
Nedeľa-
banner
Copyright © 2023. ALKA TRACKT, s.r.o.. Všetky práva vyhradené.